قوانین و مقررات

قوانین و مقررات استفاده از خدمات سایت  آفاق سیر برای کاربران ( هتلها ، قطارها ، شرکتهای هواپیمایی ،آژانسهای هواپیمایی ، سایت های فروش  ، مسافران ، سازمانها و کلیه اشخاص حقوقی و حقیقی)

این سایت با مالکیت شرکت آفاق سیر به شماره ثبت 171784 و شناسه ملی  10102142339  بعنوان سایت فروش خدمات هتلداری برای دسترسی آسان تر و خدمات مناسب ترطراحی و تهیه گردیده و تحت قوانین و مقررات زیر در اختیار کلیه هموطنان عزیز قرار میگیرد.

الف: تعاریف :

اصطلاحاتی که درقوانین و مقررات این سایت  بکار رفته است دارای معانی بشرح مندرج در زیر می باشد.

       الف/1- مسافر : به کلیه افرادی گفته میشود که در برنامه های  خدمات گردشگری اعلامی در سایت آفاق سیر  متقاضی خدمات اقامت ، حمل ونقل ، گردشگری و پکیج سفر میباشند و ثبت نام کرده اند.

       الف/2- سایت های فروش  : به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی  که دربرنامه های شغلی خود فروش خدمات گردشگری به مسافران را به عهده دارند سایت فروش گفته میشود.

       الف/3- هتل و اقامتگاه  : به کلیه مراکز اقامتی خصوصی ، دولتی و عمومی که خدمات اقامتی داخلی و خارجی خود را برای عرضه در سایت آفاق سیر معرفی مینمایند هتل و اقامتگاه اطلاق میگردد.

الف/4 : شرکتهای ریلی : به کلیه شرکتهای دولتی و خصوصی که موضوع فعالیت آنها جابجایی مسافر از طریق قطارهای مجوزدار میباشد شرکتهای ریلی گفته میشود.

اف/5 : شرکتهای هواپیمایی : به کلیه شرکتهای دارای مجوز عملیات هوایی مسافر که بصورت فعال و درسیستم سازمان هواپیمایی کشوری مبادرت به جابجایی مسافر داخلی و خارجی مینمایند شرکت هواپیمایی میگوییم.

       الف/4- آژانسهای خدمات مسافرتی : به کلیه اشخاص حقیقی و حقوقی که از طریق دفاتر مجوز دار گردشگری  نسبت به فروش خدمات گردشگری در سراسر کشور  در سایت آفاق سیر به متقاضیان خود اقدام مینمایند واز این حیث و براساس قرارداد فی مابین درآمدی کسب مینمایند آژانس خدمات مسافرتی گفته میشود.

       الف/5- کاربر: اشخاص حقوقی یا حقیقی که از طریق سایت آفاق سیر نسبت به تامین و خرید خدمات ارائه شده با استقاده ار فناوری های ارتباطی اقدام می نمایند کاربر نامیده میشوند.

        الف/6- حساب کاربری :حسابی که کاربران برای استفاده از سرویس خدمات موجود در سایت آفاق سیر ایجاد کرده اند.

        الف/7- اعتبار : عبارتست از مبلغی که کاربران در حساب کاربری خود برای  ارائه یا خرید خدمات شارژ و ایجاد کرده اند.

        الف/8- اطلاعات محرمانه : اطلاعاتی که توسط کلیه کاربران درسایت آفاق سیر درج میگردد اعم از مشخصات فردی ، شماره های تلفن ، ایمیل، موقعیت مکانی و ...

        الف/9- آفاق سیر  : کلیه خدماتی که شرکت خدمات مسافرت هوایی ، سیاحتی و زیارتی آفاق سیربصورت مجری یا شناوری در قالب سایت آفاق سیر ارائه مینماید.

        الف/1- شرکت : شرکت خدمات مسافرت هوایی ، سیاحتی و زیارتی آفاق سیراست.

ب : قوانین و مقررات:

ب/1- شرایط و ضوابط اعلامی به عنوان یک قرارداد الزام آور در روابط بین کاربران و شرکت آفاق سیر حاکم خواهد بود لذا درخواست میگردد کلیه کاربران گرامی ابتدا بصورت کامل این مقررات را مطالعه و ملاحظه نمایند زیرا براین اساس استفاده از سایت آفاق سیر برای کلیه کاربران اعم از حقیقی و حقوقی و هتلداران ، شرکتهای ریلی ، شرکتهای هواپیمایی ،آژانسهای خدمات مسافرتی ، سایتهای فروش و مسافران و همه مراجعه کنندگان به سایت آفاق سیر به منزله قبولی این قرارداد الزام آور خواهد بود و اعتراضات احتمالی در این خصوص مسموع نمی باشد.

ب/2- استفاده از این سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران در بخش گردشگری ، تجارت الکترونیک ،خرید و فروش خدمات ، حقوق خصوصی و کیفری ، بیمه و سایر قوانین مرتبط میباشد.

      ب/3- هرگونه تغییرات شرایط و ضوابط استفاده از این سایت از طرق مختلف ماننده بروز رسانی سایت   ،درج در حساب کاربری ، ارسال پیامک ، ارسال ایمیل و یا سایر وسائل ارتباطی عمومی به اطلاع کاربران محترم خواهد رسید و مسئولیت مطالعه و آگاهی از این تغییرات پس ازاطلاع رسانی توسط سایت آفاق سیر برعهده کلیه کاربران محترم میباشد.

     ب/4- استفاده مجدد کاربر پس از اطلاع رسانی شرایط و ضوابط جدید توسط سایت آفاق سیر به منزله قبول تغییرات احتمالی تلقی میگردد.

 

ج: خدمات گردشگری

     ج/1- سایت آفاق سیر خدمات اقامتی، ریلی ، هوایی و گردشگری ارائه شده توسط هتلها و اقامتگاههای داخلی و خارجی، شرکتهای ریلی ، شرکتهای هواپیمایی را مطابق مقررات گردشگری در بستر نرم افزار به عنوان واسط و پل ارتباطی میان متقاضیان خدمت و ارائه دهندگان خدمات مذکور  قرار میگیرد و براساس فرمول های محاسبه قیمت ، قیمت مناسب را برای خدمات پیشنهاد می نماید و دسترسی مسافران به خدمات گردشگری را آسان می نماید و سایر اقدامات طبق قوانین گردشگری ،  تجارت الکترونیک ، بیمه و قوانین مدنی وکیفری جمهوری اسلامی ایران صورت خواهد پذیرفت.

    ج/2- درسایت آفاق سیر قوانین و مقررات کنسلی تابع ضوابط و مقررات کنسلی هرمجموعه ارائه دهنده خدمات تخصصی و سازمانهای ناظر بر خدمات اقامتی،ریلی، هوایی و گردشگری و مشمول جرائم قانونی است که کاربر در قبال کسرخدمت درخواستی در مواردی امکان کنسلی خرید خود را طبق قانون خاص هر خدمت دارا می باشد.

    ج/3- هر خدمتی که در قالب این برنامه نرم افزارخریداری میگردد یک قرارداد مستقل فی مابین متقاضی خدمت و شرکت یا ایجاد کننده خدمت میباشد و آفاق سیر صرفا زمینه انعقاد این قرارداد را بین مسافران و فروشندگان خدمات فراهم مینماید.

    ج/4- آفاق سیر پاسخگوی شکایات مسافرانی که از این طریق خدمات خود را خرید نمایند میباشد اما هیچگونه مسئولیتی اعم از حقوقی و کیفری در قبال اتفاقات حین سفر یا مدت اقامت در مقابل مسافران و اشخاص ثالث نخواهد داشت.

د: حساب کاربری:

-         کاربر با ثبت نام در سایت آفاق سیر می پذیرد که قوانین و مقررات شرکت را مطالعه نموده و پذیرفته است.

-         برای استفاده از سایت آفاق سیر لازم است که هر کاربر یک حساب کاربری ایجاد نماید براین اساس شرایط زیر برای همه کاربران لازم الاجراست:

-         افراد بالای 18 سال ( هجری شمسی ) واجد اهلیت قانونی ایجاد کاربری میباشند و افراد کمتر از 18 سال بایستی تحت نظر والدین و یا نمایندگان قانونی خود از خدمات سایت استفاده نمایند.

-         اشخاص حقوقی براساس مجوزهای ثبتی و سازمانی میتوانند به نام شرکت نسبت به ایجاد کاربری اقدام نمایند.

-         برای استفاده از سایت آفاق سیر کاربر بایستی نام و نام خانوادگی ،شماره تلفن همراه و پست الکترونیکی خود را در نرم افزار ثبت نماید و به سوالات درخواستی بصورت صحیح پاسخ بدهد ، مسئولیت غیر واقعی بودن اطلاعات مذکور بعهده کاربرمیباشد.

-         حساب کاربری شخصی است و هر فرد فقط میتواند فقط یک حساب کاربری ایجاد نماید، مسئولیت حساب کاربری با کاربر میباشد و چنانچه آن را دراختیار دیگران قرار دهد آفاق سیر در سوء استفاده احتمالی از آن مسئولیتی نخواهد داشت وهرگونه سوء استفاده از حساب کاربری اشخاص به معنای دسترسی غیر مجاز تلقی خواهد شد وطبق ماده یک قانون جرائم رایانه ای قابل پیگرد قانونی خواهد بود.

-         اطلاعات حساب کاربری از جمله نام کاربری و کلمه عبور دراختیار کاربر است و مسئولیت حفظ آن نیز به عهدۀ وی میباشد. در صورت مفقود یا سرقت اطلاعات حساب کاربری، کاربر موظف است در اسرع وقت موضوع را به اطلاع آفاق سیر برساند. بدیهی است تا زمانی که اطلاع‌رسانی به آفاق سیر انجام نشده است مسئولیت همۀ فعالیت‌هایی که از طریق حساب کاربری مذکور انجام شده و می‌شود به عهدۀ کاربر خواهد بود.

-         هر گونه ضعف امنیتی از سوی کاربر ، صرفا متوجه کاربر خواهد بود لیکن سایت آفاق سیر تمامی تلاش خود را جهت حفظ امنیت و محرمانگی اطلاعات کاربران انجام خواهد داد و حفاظت از اطلاعات شخصی کاربران از جمله اصول اساسی و مهم برای شرکت بشمار می رود. اطلاعات شخصی در سرور امن ذخیره خواهد شد. شرکت اطلاعات شخصی و محرمانه کاربران را جزء لاینفک حقوق شهروندی می داند لذا اطلاعات کاربران به هیچ عنوان در اختیار شخص سومی قرار نخواهد گرفت . مگر در مواردی که قانون، ارائه به مراجع ذی صلاح قانونی را مجاز شمرده باشد.

-          در شرایط خاصی ممکن است از کاربر برای استفاده از سرویس، درخواست احراز هویت شود، در چنین شرایطی اگر کاربر اطلاعات کافی در اختیار شرکت قرار ندهد، شرکت می‌تواند حساب کاربری وی را مسدود نموده و از ارائۀ سرویس به کاربر خودداری نماید.

-         صحت اطلاعات ارائه شده در نرم افزار به عهده کاربر می باشد و این اطلاعات مبنای اصل در ارائه خدمات بوده و چنانچه تخلفی در خدمات به علت نقص اطلاعات ارائه شده توسط کاربر صورت پذیرد، شرکت هیچگونه مسولیتی در خصوص خدمات ارائه شده نداشته و کاربر مسئولیت خسارت وارده به اسم شرکت را عهده دار می باشد.

 

 

   ه :  هزینه‌‌های استفاده از خدمات و نحوه‌ی پرداخت آن:

-         پس از ثبت درخواست واعلام  زمان و تعداد نفرات و ایامی که کاربر متقاضی خدمت است ، براساس قیمت خدماتی که مراکز تولید خدمات گردشگری در پنل خود درج نموده اند کاربر میتواند هزینه مورد نیاز خدمت درخواستی را مشاهده نماید  لذا همیشه میتوان قبل از نهایی کردن خرید خدمات قیمت آن را استعلام نمود و دراین حالت و تا قبل از نهایی شدن و ورود به درگاه بانکی و پرداخت هزینه خرید قطعی نشده است ،پس از تایید نهایی فاکتور و ورود به درگاه بانکی خرید اولیه انجام  و مبلغ آن از حساب بانکی متقاضی کسر میگردد .

-         بدیهی است که استفاده ازخدمات سایت تنها از طریق اتصال به اینترنت امکان پذیر خواهد بود و لذا کاربران می بایست در این خصوص اقدامات لازم را پیش بینی کرده و هزینه های مربوط به آن را شخصا پرداخت نمایند.

-         کاربر میپذیرد که پس از اطلاع از قیمت نهایی خدمات ، مبلغ آن را از طریق درگاه بانکی تعبیه شده در این بخش بپردازد و هرگونه اعتراض به قیمت خدمات پس از خرید قطعی قابل قبول نخواهد بود.

-         امکان دارد قیمت یک خدمت در مقاطع خاص زمانی متفاوت باشد که این امر با توجه به زمان اجرای خدمت شامل ایام پیک یا غیر پیک و یا تخفیف دار باشد ، دراین خصوص کاربر میتواند هریک از قیمتها را انتخاب و خریداری نماید واز آنجایی که بنا به درخواست و اختیار خود خرید را انجام داده است هیچگونه اعتراضی نخواهد داشت.

-         روشهای پرداخت هزینه خدمت میتواند بصورتهای مختلف صورت پذیرد این روش ها عبارتند از : پرداخت بانکی از طریق کارتهای عضو شتاب ، پرداخت از کیف پول کاربر( درصورت شارژ موجودی ) و  پرداخت نقدی به شرکتهای متصدی فروش خدمات سایت آفاق سیردر سامانه شخصی ( آژانسهای هواپیمایی یا سایتهای فروش خدمت ) درقبال دریافت فاکتورمعتبر و یا اعتباری برای سازمانها یا اشخاص تحت قرارداد خاص .

-         در صورتی که مسافر، مایل به پرداخت هزینه خدمت ازطریق کیف پول (اعتبار) خود در سامانه باشد، می‌بایست با پرداخت وجه مورد نظر خود از طریق درگاه‌های بانکی کیف پول خود را شارژ نماید.

و: پرداخت خسارت :

-         سایت آفاق سیر در قبال پرداخت خسارت برای خدماتی که اطلاعات درخواستی آن ها صحیح اظهار نشده باشد هیچ مسئولیتی ندارد.

-         پرداخت خسارت جانی یا مالی به مسافرانی که از طریق سایت یا همکاران فروش (آژانسهای خدمات مسافرتی ، سایتهای فروش ) خدمات را خریداری نموده اند طبق قوانین بیمه و تعیین خسارت برمبنای قرارداد فی مابین با مراکز ارائه دهنده خدمت با مسافرمیباشد.

-         پرداخت هرگونه خسارت وارد شده به مسافر، منوط به اعلام خسارت  است.

  ز: مسئولیت سایت آفاق سیر در قبال استفاده کنندگان از نرم افزار:

-          سایت با استفاده از تمام امکانات خود از جمله واحدهای خدمات مشتریان ، اعلام آنلاین در سامانه  ، ارسال پیامک در سامانه و غیره تمامی تلاش خود را جهت رضایت کاربران، و رسیدگی به شکایات آنان  بکار میگیرد.

-         سایت با استفاده از نظارت‌های خود تلاش می‌کند سرویس های با کیفیت به کاربران ارائه نماید و روز به روز  به کیفیت آن افزوده شود تا رضایت کامل استفاده کنندگان را جلب نماید.

-         سایت متعهد به حفظ و حراست از اطلاعاتی است که در نتیجه‌ی استفاده‌ي کاربران از خدمات سایت در نرم‌افزار ثبت و ذخیره می‌‌شود، این اطلاعات بشرح زیر میباشد:

-         هراطلاعاتی که کاربر در فرم مشخصات ثبت‌نام (نام، نام خانوادگی، کد ملی، آدرس و شماره تلفن همراه)، درخواست سفر و ... در اختیار آفاق سیر قرار می‌‌دهد.

-         اطلاعاتی که به‌طور غیرمستقیم و در نتیجه‌ی استفاده‌ی کاربر از خدمات نرم افزار در این برنامه ذخیره می‌‌شود از جمله  نشانی مقصد، هزینه‌ی سفر، تراکنش‌های مالی ، نوع و میزان حجم بار و نحوه انتقال و جا به جایی صورت‌گرفته و...

-          چنانچه هر یک از کاربران سایت آفاق سیر در زمان استفاده از خدمات آن با مشکلی مواجه شوند برابر شرایط فوق می‌توانند شکایت خود را از طریق  واحد خدمات مشتریان، اعلام آنلاین در سامانه ، ارسال پیامک در سامانه و یا دیگر قسمت های موجود رسیدگی به شکایات مطرح و از طریق آفاق سیر پیگیری نمایند و شرکت  تمام تلاش خود را جهت حل و فصل اختلافات به عمل خواهد آورد.

-         نظر به اینکه آفاق سیر تنها خدمات نرم‌افزاری ارائه می‌‌دهد ، هیچ‌گونه تضمینی در خصوص کیفیت خدمات اقامتی ، زمان دریافت خدمات و کیفیت سرویسی که به آنها ارائه می‌‌دهد نخواهد داشت و کلیه مسئولیتهای فوق به عهده تولید کننده خدمت مربوطه میباشد.

-          سایت آفاق سیر هیچ‌گونه مسئولیتی در خصوص عملکرد اشخاص ثالث که ممکن است موجب به وجود آمدن نقص یا اشکال و ایرادی در حساب کاربری کاربر گردد نخواهد داشت.

 

 

  ح:  مسئولیت کاربران در قبال استفاده از خدمات عبور و نرم افزار:

-         مسئولیت همۀ اقدامات و افعال کاربران مسافر ، هتلها و اقامتگاهها ، آژانسهای هواپیمایی، شرکتهای ریلی ، شرکتهای هواپیمایی و سایت های فروش که ناشی از عدم رعایت قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران از جمله قوانین خاص هر خدمت ، قانون مجازات اسلامی و قوانین مدنی باشد، برعهدۀ شخص متخلف بوده و سایت آفاق سیر هیچ گونه مسئولیتی در قبال اعمال و افعال فوق نداشته و نخواهد داشت.

-         آفاق سیر می‌تواند ضمن غیر فعال کردن فعالیت شخص متخلف، از طریق مراجع ذی صلاح اقدامات قانونی را برای ایشان در نظر خواهد گرفت.

-          هر گونه اقدام و عمل غیر متعارف از سوی کاربران که منجر به ورود خسارت به شهرت تجاری، نام و اعتبار آفاق سیر شود، شرکت حق غیر فعال نمودن حساب کاربر و اقدام قانونی علیه وی را جهت مطالبه خسارت و احقاق حقوق قانونی خود خواهد داشت.

-         همکار فروش خدمات در هرسطحی  متعهد می شوند به وظیفه محوله و خواسته کاربر به نحوه احسن پاسخ داده و در صدد افزایش رضایت مندی مشتری برآیند.

-         کاربر می‌‌پذیرد که قرارداد حاضر یک قرارداد قابل رجوع و جایز از سوی آفاق سیر است و شرکت می‌‌تواند هر زمان تنها با صلاحدید خود و بدون نیاز به تدارک هیچ‌گونه دلیلی، یک حساب کاربری را مسدود نماید و مانع استفاده‌ی کاربر از خدمات آفاق سیرگردد.

-         کاربر می‌پذیرد هیچوقت درخواست استفاده از خدمات سایت آفاق سیر را از طریق نرم افزار ارسال نکند مگر اینکه قصد استفاده از سرویس را داشته باشد.

-         کاربر توافق می نماید جهت مبادلۀ آسان اطلاعات، همۀ تغییرات و الحاقیه‌های قوانین و مقررات حاضر اعم از تغییر و اضافه کردن شروط آن، ارسال اخطاریه و ابلاغیه‌های مربوط به آفاق سیر ، از طریق سیستم بعمل آید و کاربر ضمن پذیرش اطلاع از شرط و روند اجرایی آن موافقت خود را نسبت به اعمال شرط مذکور اعلام می نماید.

-         مسئولیت حفظ و حراست از حساب کاربر برعهدۀ کاربر بوده و کاربر ضمن پذیرش این مسئولیت، همۀ داده پیام‌های صادره از طریق حساب کاربری مذکور را منتسب به خود دانسته و هرگونه ادعایی نسبت به انکار، تردید و جعل داده پیام‌های ارسال شده از ناحیۀ نامبرده غیر قابل استماع و مردود است.

-         کاربر می پذیرد هر گونه رویه، اشکال و عبارات، مبین تائید و اعلام قبولی و تصدیق داده پیام های صادره از طرف آفاق سیر به منزله امضا الکترونیکی و قبولی محسوب میشود و هر گونه ادعایی نسبت به امضا و قبولی مذکور غیر قابل استماع و مردود است.

-         کاربر با عضویت در سرویس خدمات سایت آفاق سیر قصد و اراده خود را نسبت به پذیرش انعقاد هرگونه اقدام و عمل حقوقی از جمله عقود و معاملات از راه دور و از طریق سیستم رایانه‌ای و الکترونیکی اعلام می نماید.

 ط : تعهدات معنوی افراد خواهان دریافت خدمات:

        -  مسافر در طول سفر ملزم به رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران از هر نظر است و در نتیجه رعایت مقررات مربوط از جمله رعایت حجاب برای بانوان یا ممنوعیت نگهداری برخی حیوانات خانگی درمراکز ارائه دهنده خدمات برای مسافر الزامی است.

-       مسافر و یا شخصی که قصد استفاده از خدمات سایت آفاق سیر را دارد موظف است هزینه‌ی سفر و یاسایر خدمات را طبق این قرارداد که توسط نرم‌افزارها تعیین می‌‌گردد، به یکی از طرق پیش‌بینی‌شده پرداخت نماید. در صورتی که مسافر به هر علت از جمله به‌خاطر اشکالات فنی، ارتباطی، قطع شبکه‌ی اینترنتی، بروز نقص در نرم‌افزار و ...  نتواند هزینه‌ی سفر را پرداخت کند، آفاق سیر مجاز خواهد بود که این هزینه‌ را از اعتبار کاربر در نرم افزار کسر کند یا مبلغ آن را از نامبرده وصول نماید و مسافر نمی‌‌تواند نسبت به این اقدام اعتراضی داشته باشد.

-      مسافر می‌‌پذیرد که اعتبار موجود در حساب کاربری متعلقه منحصرا جهت بهره‌گیری از خدماتی که در نرم افزار وجود دارد قابل استفاده است و حق مطالبه‌ی دریافت نقدی این وجوه را نخواهد داشت.

ی: اقدامات و اختیارات آفاق سیر  :

-         آفاق سیر در قطع ، محدود نمودن و یا لغو ارائه خدمات خود به کاربران مختار است.

-         اگر بر اساس دلایل و شواهد قطعی به آفاق سیر ثابت شود که کاربران فعالیت هایی را جهت آسیب رساندن به برند آفاق سیر انجام می دهند آفاق سیر اختیار خواهد داشت که به صورت یک طرفه دسترسی و استفاده از خدمات توسط کاربر را قطع و در صورت بروز خسارت به مراجع ذی صلاح قضایی جمهوری اسلامی ایران معرفی نماید.

-         آفاق سیر خدمات خود را تنها طبق شروطی که در این قوانین و مقررات بیان شده ارائه می نماید و هیچ تضمین و شرط اضافی دیگر را نپذیرفته و تضمین نمی نماید.

ک:  شرایط وسایل همراه مسافر  بشرح زیر است:

- وسایلی که مسافر نباید به همراه داشته باشد عبارتند از : مواد منفجره، محترقه، مواد سمی، اسیدی، بیماری زا و بد بو، مایعات و جامدات آتش زا و سوختی، مواد و وسایل رادیواکتیو و امثال آن و همچنین سایر ادوات و وسایل غیر مجاز مطابق با قوانین نظام جمهوری اسلامی ایران.

وسایل همراه مسافر که قصد سفر را دارد باید متناسب با فضای داخل اتاق وسیله نقلیه یا اقامت   بوده به نحوی که متعارف ستاره هتل،  کلاس وسیله نقلیه و سایر شرایط عرفی شهر محل اقامت محسوب شود.

ل : مرجع حل و فصل اختلاف در صورت بروز مشکل:

قانون حاکم بر این توافق نامه ،کلیه قوانین و مقررات کشور جمهوری اسلامی ایران می باشد. در صورت بروز اختلاف طرفین تلاش خواهند کرد تا اختلاف خودرا از راه گفت‌وگو حل‌و فصل نمایند. درغیراین صورت، طرفین در فرصت یک هفته ای با معرفی نماینده نسبت به برقراری کمیته داوری جهت حل و فصل مشکل اقدام خواهند نمود. لیکن در صورت عدم حل مشکل ، قانون و رای نهایی محاکم قضایی جمهوری اسلامی ایران لازم الاجرا خواهد بود.

-       هدف و تمامی تلاش ما در این مجموعه تلاش برای جلب رضایت هر چه بیشتر مسافران و اشخاصی که قصد استفاده از خدمات را دارند می باشد از این رو امید است با تلاش روز افزون و همکاری متقابل بین شرکت و کاربران بروز اختلافات احتمالی را به حداقل برسانیم.

م: آدرس ، تلفن و ایمیل دفتر پشتیبانی:

-         تهران ،  میدان بسیج ، ابتدای اتوبان افسریه ، نبش هشت متری پنجم ، پلاک 112

-         تلفن پشتیبانی :   02133800077

-         آدرس پست الکترونیک :     afaghseir.com@yahoo.com

 

 

 

  
فهرست
عضویت در خبرنامه
* (تکمیل گزینه های ستاره دار الزامی می باشد.)
آفاق سیر
دفتر ارتباط با مشتریان : میدان بسیج - ابتدای اتوبان افسریه - پلاک 43
 
تلفن : 02135083

دفتر ارتباط با همکاران : خیابان شریعتی، ورودی 11 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تلفن : 02189388