درباره ما

شرکت خدمات مسافرتی و هوایی آفاق سیر با 18 سال سابقه درخشان در حوزه صنعت گردشگری خارجی ،زیارتی و بالاخص گردشگری داخلی نقش بسزایی در پیشبرد اهداف گردشگری ملی ایجاد کرده است.گارانتی هتل های داخلی و چارتر پروازهای داخلی و قطارهای مسیر مشهد از جمله خدمات با ارزش این شرکت می باشد.با عنایت خداوند متعال و استعانت از حضرت ثامن الحجج (ع) توانستیم با همکاری مجموعه های بزرگ و هدفمند قطارهای پنج ستاره فدک  ،قطارهای درجه یک شش تخته کویر و قطار های شش تخته درجه یک کوثر اقدام به برگزاری جدیدترین تورهای ریلی کشور با بهترین خدمات ریلی و هتلی نماییم.ایجاد رابطه ای برپایه همکاری مستمر و باکیفیت به زائران حریم رضوی از جمله اهداف مشترک شرکت گردشگری آفاق سیر و شرکت ها و مالکان ریلی بوده و در این راه با بهترین و خاص ترین نوع خدمات گردشگری مشهد  پذیرای زائران آن امام همام هستیم.برگزاری تورهاریلی با انواع هتل ها بالاخص هتل سه ستاره مجلل ملیسا برگی زرین از همکاری دو جانبه این شرکت با قطار های فدک میباشد که توانسته ایم نقش بسیار مهم در ارائه خدمات منحصر به فرد به مسافران و زائران شهر مقدس مشهد ایفا نماییم.شایان ذکر است افزایش کیفیت خدمات گردشگری یکی از اهداف روزانه مشترک میباشد.
جامع ترین سامانه رزرواسیون تورهای ریلی کشور - آفاق سیر


قوانین ومقررات سایت

معرفیسایت آفاق سیر  یک سامانه اینترنتی تخصصی در حوزه فروش اینترنتی خدمات گردشگری در حوزه داخلی و خارجی و خصوصا محصول قطار با هتل می‌باشد که به عنوان یک سایت ایرانی، از قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ، قوانین جرایم اینترنتی و مجموعه‌ی قوانین و مقررات تجارت الکترونیکی پیروی می نماید.

اهداف سایت :  هدف از ایجاد این سایت خرید خدمات گردشگری  و بویژه خدمات هتل ، قطار ، قطار با هتل ، پرواز و سایر خدمات گردشگری در یک مدت زمان کوتاه ، آسان و مطمئن برای شما عزیزان است و همچنین امکان کنسل کردن بلیط را طبق شرایط و ضوابط سازمان هواپیمایی کشور، راه آهن جمهوری اسلامی و سازمان گردشگری  برای شما فراهم نمودیم. آفاق سیر وظیفه جمع آوری اطلاعات خدمات فوق بصورت آنلاین را بر عهده دارد و تمامی مسئولیت های اقامتی ، پروازی ، قطار شامل تاخیر ،کنسلی و یا تعجیل در زمان حرکت یا ورود به هتل به عهده شرکت های ایرلاین یا هتل های  مربوطه می باشد. آفاق سیر همه توان خود را به کار می‌گیرد و امیدوار است که تجربه‌ی خریدی سریع ، آسان و مطمئن را برای همه کاربران فراهم آورد.

عضویت و اعضاء

برای عضویت در پایگاه اینترنتی آفاق سیر ، لازم است به جز خواندن دقیق موارد این بند و رعایت آن‌ها، تمامی قوانین و مقررات این صفحه نیز خوانده شود؛ در غیر این صورت مسئولیت پیامدهای احتمالی متوجه کاربر خواهد بود. عضویت در پایگاه اینترنتی آفاق سیر بیانگر پذیرفتن قوانین و مقررات سایت توسط کاربر است. تمامی کاربران موظف هستند اطلاعات خواسته شده برای عضویت را به طور کامل و صحیح وارد کنند. مسئولیت نادرست بودن اطلاعات برعهدۀ خود فرد است. کلیۀ اطلاعاتی كه توسط سایت ازکاربران درخواست می شود، محرمانه بوده و نزد آفاق سیر محفوظ است و به هیچ وجه در اختیار دیگر اشخاص حقیقی و حقوقی قرار نخواهد گرفت. در صورت تغییر یافتن هر یک از اطلاعات وارد شده در فرم عضویت، می توانید پس از وارد شدن به صفحۀ خود از طریق قسمت ورود به ویرایش اطلاعات بپردازید.

ارسال و نشر مطالب

آفاق سیر پایبند به قوانین مربوط به حقوق مالكیت معنوی بوده و خواستار رعایت این حقوق توسط تمامی مخاطبان سایت می‌باشد. نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در سایت مربوطه، در انحصار آفاق سیر است و هرگونه سوء استفاده ، حق پیگرد قانونی را برای آفاق سیر محفوظ می‏‌دارد. برداشت، نقل و هرگونه استفاده از مطالب سایت، تنها با آوردن نشانی صفحۀ مطلب و نام سایت مجاز می باشد.

حوزه قوانین

آفاق سیر مختار است هر قسمتی از این مقررات سایت را در هر زمانی تغییر دهد. آخرین نگارش این متن همواره در این آدرس در دسترس است و مخاطبین می‌بایست بعد از مطالعه‌ و آگاهی کامل از آخرین نسخۀ این قوانین، از خدمات وب سایت آفاق سیر استفاده کنند. در صورت مخالفت با هر یک از بندهای این متن، امکان ارائۀ خدمات توسط آفاق سیر به مخاطب وجود ندارد.

تورهای قطار با هتل بصورت چارتری و غیر قابل کنسل می باشد و کاربر لازم است قبل از خرید کاملا نسبت به کسب اطلاعات لازم از این مقررات اقدام نماید.

تغییر نام در بلیط های قطار در حالت چارتری امکان پذیر نیست و چنانچه این امکان میسر گردد با جرایم قانونی اعمال خواهد شد لذا در هنگام خرید خدمات یا ورود اطلاعات دقت کافی بعمل آورید.


 
فهرست
عضویت در خبرنامه
* (تکمیل گزینه های ستاره دار الزامی می باشد.)
آفاق سیر
دفتر ارتباط با مشتریان : میدان بسیج - ابتدای اتوبان افسریه - پلاک 43
 
تلفن : 02135083

دفتر ارتباط با همکاران : خیابان شریعتی، ورودی 11 وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات

تلفن : 02189388